Napisz wiadomość Mapa witryny
Brozowski Doradca Podatkowy
Rok założenia 1992
Start
Przekaż swój 1%
Oferta
Certyfikaty
Wskaźniki
Linki
Kontakt
Aktualności
> O firmie
"BROZOWSKI" Kancelaria Doradcy Podatkowego istnieje od 1992 roku. 20 lat doświadczenia w branży oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Nie ograniczamy się jedynie do kwestii ściśle podatkowych, prowadzimy również sprawy księgowe, ewidencje z zakresu rachunkowości oraz sprawy z zakresu prawa gospodarczego i handlowego.

Posiadamy szybki dostęp do informacji niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji tak aby uzyskać znaczną przewagę nad konkurencją, co jest ważnym elementem znajdującym odzwierciedlenie w obecnej sytuacji gospodarczej, a uzyskiwane przez nas rozstrzygnięcia są satysfakcjonujące dla Klienta.

Ostatnie lata to dla systemu podatkowego w Polsce okres wielkich zmian. Przepisy prawa podatkowego w wielu miejscach nie są jednoznaczne, co utrudnia ich prawidłową interpretację. Nie ulega już wątpliwości, iż na efektywne prowadzenie działalności gospodarczej przez podatników ma wpływ ich polityka podatkowa. W takiej sytuacji coraz większą rolę zaczynają odgrywać doradcy podatkowi, których celem jest pomoc we właściwej interpretacji przepisów prawa podatkowego i bilansowego.

"Doradca podatkowy to gwarancja bezpiecznego rozwoju Państwa firmy. Współpraca z doradcą podatkowym zapewni bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej i przyczyni się do dynamicznego rozwoju firmy."
} Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
Dodatkowe informacje
Kontakt
"BROZOWSKI" Kancelaria Doradcy Podatkowego
ul. Przedzamcze 2
87-300 Brodnica
tel. 56 49 830 07
fax. 56 49 830 07
Na skróty
> FORMULARZ KONTAKTOWY
Doradca Podatkowy
> Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia